Posnet Temo HS EJ

Posnet Temo HS EJ

Spójrz tylko na to maleńkie urządzenie – to drukarka fiskalna dla fryzjerów Posnet Temo HS EJ. Jeśli poszukujesz urządzenia fiskalnego o niewielkich gabarytach, mniejszego nie znajdziesz! Choć tak maleńka, drukarka Temo HS EJ skrywa w sobie ogromne możliwości. We współpracy z praktycznym programem komputerowym do obsługi sprzedaży, ta funkcjonalna drukarka fiskalna dla fryzjerów znacząco wpłynie na poprawę jakości obsługi klienta, zautomatyzuje wiele procesów i pozwoli oszczędzić czas.

Drukarka fiskalna do salonów fryzjerskich Posnet Temo HS EJ została wyposażona we wszystkie funkcje nowoczesnego urządzenia rejestrującego. Jedną z nich jest elektroniczna kopia paragonu: Dzięki niej oszczędzisz aż 50% kosztów zakupu papieru kasowego. Ponadto będziesz mieć spokojny umysł, nawet jeśli do Twojego zakładu zapuka kontrola skarbowa – kopie paragonów, które musisz przechowywać aż przez 5 lat – będą bezpieczne w formacie cyfrowym na maleńkiej karcie SD/SDHC. W każdej chwili odtworzysz je do kontroli

Bardzo duża baza towarowa – aż 100.000 pozycji! – pozwoli Ci zaprogramować dokładne i szczegółowe nazwy usług i towarów. Tak ogromna pamięć nigdy się nie wyczerpie! Ponadto każda nazwa może mieć aż 40-znaków. Dzięki temu nazwy będą dokładne i szczegółowe – Klientki i klienci Twojego salonu nie będą mieć wątpliwości, za jaką usługę lub za jaki towar zapłacili. To wzbudza zaufanie i wzmacnia wizerunek fryzjera jako profesjonalisty.

Zdarza Ci się świadczyć usługi fryzjerskie w terenie? Jeździsz do domów swoich klientek i klientów? W takim razie drukarka fiskalna dla Ciebie jako fryzjera powinna mieć wytrzymały akumulator. Nie chcesz przecież zawracać głowy swoim klientom prośbą o skorzystanie z gniazdka elektrycznego. Z drukarką fiskalną dla fryzjera Temo HS EJ wydrukujesz aż 50.000 wierszy paragonu bez konieczności ładowania akumulatora! To naprawdę ogromna wygodna.

Wysokie parametry techniczne i praktyczne funkcje to nie jedyne zalety drukarki fiskalnej do salonów fryzjerskich Posnet Temo HS EJ. Tym, co być może bardzo Cię interesuje, jest cena – w przypadku tej drukarki bardzo atrakcyjna. Temo HS EJ to jedna z najtańszych na rynku drukarek fiskalnych z elektroniczną kopią paragonu.

Podoba Ci się ta drukarka dla fryzjerów? Nie czekaj, wybierz ją już dziś lub obejrzyj w salonie sprzedaży!

 

Mocne strony urządzenia:

Najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku

Bardzo duża baza towarowa: aż 100.000 PLU

Elektroniczna kopia paragonu

Wytrzymały akumulator

Duże możliwości komunikacyjne

Czytelny wyświetlacz

Zestaw formatek do obsługi transakcji elektronicznych

 

Dane techniczne:

Baza nazw towarów i usług: 100.000 PLU

Nazwa towaru: 40 znaków

Komunikacja: 1 x USB, Bluetooth (opcja)

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Rolka papieru: szerokość 57 mm; długość 14 m

Szybkość wydruku: 22 linie na sekundę

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Przypomnienie o wykonaniu raportu dobowego: Tak

Przypomnienie o obowiązkowym przeglądzie technicznym: Tak

Mechanizm drukujący: Termiczny „easy-load”

Wyświetlacze: alfanumeryczne LCD 2 x 16 znaków

Waga: 0,38 kg

Wymiary: 86 × 128 × 46 (szer. × gł. × wys.)

Wydruk faktur: Tak

 

 

Dodatkowo w opcji:

Ładowarka samochodowa 12V/24V

Bluetooth

Pokrowiec

Umiejętności

Opublikowano w dniu

24 września 2014

Prześlij komentarz