Novitus Nano E

Novitus Nano E

Poszukujesz niewielkiej i prostej w obsłudze kasy fiskalnej do salonu fryzjerskiego? Zależy Ci nie tylko na wysokich parametrach technicznych, ale także na eleganckim designie kasy? Wybierz Novitus Nano E – to jedno z urządzeń fiskalnych najchętniej wybieranych przez polskich usługodawców. Mała i lekka, sprawdza się zarówno jako kasa stacjonarna do zakładu fryzjerskiego, jak i kasa mobilna dla fryzjera pracującego w terenie.

Nano E zmieści się w większej torebce, z tego względu polecamy ją szczególnie tym fryzjerkom i fryzjerom, którzy muszą podróżować ze swoją kasą. Jeśli podnajmujesz stanowiska w salonach piękności lub świadczysz usługi fryzjerskie w domach swoich klientek i klientów, kasa Nano E świetnie sprawdzi się w Twojej pracy. Wytrzymały akumulator pozwala na całodzienną pracę fryzjera bez konieczności podłączania kasy do źródła zasilania.

Fryzjerki i fryzjerzy, którzy wybrali kasę fiskalną Novitus Nano E, zwracają uwagę nie tylko na jej wysokie parametry techniczne, ale też na atrakcyjny, elegancki wygląd. Nano E ma opływowy kształt – wyobraź sobie, jak wygodnie trzymać ją w ręce. Poza tym jest bardzo prosta w obsłudze. Nie stracisz nie wiadomo ile czasu na naukę obsługi. Jeśli przyjmujesz uczniów i uczennice, błyskawicznie nauczysz ich, jak wystawiać paragony, drukować raporty, a nawet programować nowe pozycje w pamięci kasy.

Jak każda nowoczesna kasa fiskalna dla fryzjerów, Nano E posiada moduł elektronicznej kopii paragonu. To ogromna oszczędność miejsca, czasu i pieniędzy. Nie musisz szukać szafek na przechowywanie przez 5 lat rolek zadrukowanych kopii – wszystkie są w formacie cyfrowym na maleńkiej karcie SD/SDHC. Oszczędzasz 50% kosztu zakupu papieru kasowego. Nie biegasz tak często do serwisu po rolki. Elektroniczna kopia paragonu to same zalety.

Podoba Ci się ta mobilna kasa fiskalna? Nie zwlekaj, kup ją lub obejrzyj w salonie sprzedaż już dziś!

 

Najważniejsze zalety urządzenia:

Małe gabaryty i niska waga

Ergonomiczny kształt

Elektroniczna kopia paragonu

Wydajny akumulator litowo-jonowy

Dwa czytelne wyświetlacze LCD

Spore możliwości komunikacyjne

Wytrzymała obudowa

 

Dane techniczne:

Baza nazw towarów i usług: 3.000 PLU

Nazwa towaru: 18 znaków

Komunikacja: 1 x USB, 1 z RS232, Bluetooth

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Rolka papieru: szerokość 57 mm

Szybkość wydruku: 14 linii na sekundę

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Mechanizm drukujący: Termiczny „clamshell”

Wyświetlacze: alfanumeryczne LCD 2 x 16 znaków

Waga: 0,65 kg

Wymiary: 94,5 × 227 × 57,5 (szer. × gł. × wys.)

Współpraca z szufladą: Tak

Klawisze szybkiej sprzedaży: 18

 

Dodatkowo w opcji:

Pokrowiec ze skóry naturalnej

Paski lub uchwyty na rękę, ramię lub do paska spodni

Szuflada średnia aktywna

Prześlij komentarz

Umiejętności

Opublikowano w dniu

19 września 2014