Świadczysz usługi fryzjerskie? Planowana wymiana kas fiskalnych u fryzjerów musi się odbyć do 1 stycznia 2021 r. Od tego dnia każdy klient i każda klientka twojego salonu musi zostać obsłużona z zastosowaniem kasy online. 

Mechanik, wulkanizator, prawnik i lekarz – to kilka zawodów zobligowanych do wymiany kas na online. Zgodnie z przepisami, które weszły w życie w maju 2020 r., w harmonogramie znalazła się też wymiana kas fiskalnych u fryzjerów. Nowe urządzenia fiskalne, muszą się pojawić w salonach z dniem 1 stycznia 2021 r. Oczywiście jest to termin ostateczny – faktyczny zakup i instalację kasy fiskalnej online warto zaplanować wcześniej. Pierwszy klient lub klientka w nowym roku będzie musiał otrzymać potwierdzenie sprzedaży zarejestrowanej już na urządzeniu online’owym.

 

Czeka Cię wymiana kas fiskalnych u fryzjerów – nie czekaj do ostatniej chwili!

Jeżeli świadczysz usługi fryzjerskie, Ciebie również czeka wymiana „starej” kasy na online. Jednak Ty nie musisz czekać do ostatniej chwili z wymianą. W kasy online dla fryzjerów można się wyposażyć nawet teraz. Wiodący producenci kas w Polsce zaproponowali już wiele modeli sprzętów online’owych – zgodnych z wymogami technicznymi, określonymi w przepisach. Znane przedsiębiorcom modele kas uzupełniono o funkcjonalności online. Z zewnątrz wyglądają tak samo, ale wnętrze mają bogatsze. Co zyskasz, jeśli wcześniej zadbasz o kasę online dla swojego salonu? Unikniesz sytuacji, gdy najbardziej atrakcyjne dla fryzjerów kasy online, zostaną wykupione tuż przed terminem.

 

Otwierasz salon fryzjerski? Wybierz urządzenie fiskalne online!

Planujesz otworzyć działalność i świadczyć usługi fryzjerskie jeszcze w 2020 roku? Fryzjerzy i kosmetyczki musza mieć kasę fiskalną od pierwszej sprzedaży. Jeżeli wyposażysz się w urządzenie z elektroniczną kopią paragonu i tak czeka Cię wymiana kas fiskalnych u fryzjerów od 1 stycznia 2021 r. Wobec tego, może lepiej od razu kupić nowoczesny sprzęt, zamiast zaledwie kilka miesięcy później go wymieniać i powtarzać wszystkie procedury?

Niezależnie od tego na co się zdecydujesz, wybierz urządzenie, które powstało z myślą o Twojej branży. Funkcjonalne i estetyczne, z łatwym interfejsem – dostosowane do potrzeb własnej działalności.

 

Zobacz też: Pospay Online – fiskalny terminal płatniczy dla fryzjera