Masz własny salon fryzjerski lub kosmetyczny? Kasy fiskalne online są obowiązkowe w przypadku świadczonych przez Ciebie usług. Chociaż termin wprowadzenia kas online został przesunięty – to jest nieunikniony. Aktualna promocja Posnetu dla branży Beauty na pewno Cię zainteresuje. Akcja trwa tylko do końca czerwca.

Jeżeli masz własny salon i świadczysz usługi kosmetyczne, kosmetologiczne lub fryzjerskie to pewnie ostrożnie podchodzisz do firmowych wydatków. Nic dziwnego – ostatnie miesiące były wyzwaniem dla branży Beauty. Pandemia COVID-19 właściwie sparaliżowała sprzedaż w Polsce, również w tym obszarze. Z tego powodu rząd zdecydował się na przesunięcie obowiązkowego terminu wprowadzenia kas online dla kosmetyczek i fryzjerów. Firmy świadczące usługi fryzjerskie, kosmetyczne i kosmetologiczne zyskały dodatkowe pół roku. Zgodnie z aktualnymi przepisami mają obowiązek stosowania kas online’owych od 1 lipca 2021 r.

 

Promocja Posnetu dla branży Beauty!

Znany producent kas fiskalnych w Polsce wyszedł na przeciw potrzebom przedsiębiorców branży Beauty. Dla podatników prowadzących salony kosmetyczne i fryzjerskie przygotował promocję. Możesz kupić kasy fiskalne online teraz, a zapłacić nawet za pół roku! Co ważne, nie tracisz przy tym prawa do ulgi na kasę – skorzystasz z niej w rozliczeniu za miesiąc opłacenia faktury!

 

Dobierz kasę na spokojnie, zapłać za 6 miesięcy

Jakie korzyści daje specjalna promocja Posnetu dla branży Beauty? Dobierasz najlepsze dla swojego biznesu urządzenie, a płacisz do 180 dni później. Doświadczenia minionych lat pokazują, że największe zainteresowanie zakupem urządzenia fiskalnego jest tuż przed obowiązkowym terminem jego wprowadzenia. Może się okazać, że nie wszystkie modele kas online będą wtedy dostępne – a te optymalne dla Twojej branży zostaną wykupione. Promocja na kasy online dla branży Beauty pozwala na spokojnie wybrać odpowiednie urządzenie, wtedy, gdy jest jeszcze szeroki wybór rozmaitych wersji.

Zobacz: Pospay Online – fiskalny terminal płatniczy dla fryzjera