Posnet TRIO

utworzone przez | Gru 9, 2016 | 0 komentarzy

Z

MAŁA ELEGNACJA

Nowoczesny kształt, niewielkie rozmiary i dużo funkcjonalności. A dodatkowo zgrabna i elegancka.

Z

WYSOKIEJ JAKOŚCI WYŚWIETLACZ

Duży, czytelny, graficzny wyświetlacz LCD umożliwi dokładne odczytanie wskazań dokonywanych transakcji.

Z

MODUŁOWA ROZBUDOWA

Nie ograniczaj się tylko do komunikacji USB z komputerem. Może wolisz podłączyć tablet, smartfon lub łączyć się bezprzewodowo? Z TRIO sam wybierasz!

Z

SZYBKI MECHANIZM WYMIANY ROLEK

System „wrzuć i pracuj”  pozwoli ci bez stresu, bez komplikacji wymienić rolkę papieru.

Poszukujesz małej, funkcjonalnej drukarki fiskalnej, która będzie pasowała do wystroju wnętrza twojego salonu fryzjerskiego?

Na uwagę zasługuje drukarka fiskalna Posnet TRIO – nowość w ofercie urządzeń dedykowanych do salonów fryzjerskich.

W tym niewielkim, nowoczesnym urządzeniu  zastosowano sprawdzone, solidne rozwiązania, wykorzystano wieloletnie doświadczenie, a funkcjonalne nowości wyprzedzają konkurencję. Dzięki temu można ją dopasować do specyfiki pracy i oczekiwań salonu fryzjerskiego.

Urządzenie daje wiele możliwości użytkownikom, którzy cenią niezawodne technologie i są otwarci na nowe możliwości.

Jeśli w swoim salonie wykorzystujesz komputer lub laptop wraz z oprogramowaniem, to możesz poprzez podstawowe złącze USB komunikować się z drukarką TRIO. Nowym rozwiązaniem zastosowanym w urządzeniu jest uniwersalne gniazdo multiport, które pozwala na podpięcie różnych modułów rozszerzeń. Dzięki nim masz możliwość wyboru dodatkowej opcji np. modułu Bluetooth do komunikacji bezprzewodowej lub podłączenia szuflady kasowej.

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość współpracy drukarki TRIO z tabletem lub smartfonem (7′ lub 10′), za pomocą ruchomego uchwytu. Z takiego wariantu warto skorzystać, gdy mamy ograniczone miejsce na biurku w salonie fryzjerskim. Na małej przestrzeni zyskujemy wygodę i komfort pracy.

Kolejnymi zaletami drukarki TRIO są: szybki i jednocześnie cichy wydruk paragonów lub faktur VAT, prosta i szybka wymiana rolki papieru, mocny akumulator wewnętrzny, przypomnienia o przeglądzie ustawowym, a nawet możliwość podłączenia do wideomonitoringu.

To innowacyjne, eleganckie urządzenie daje możliwość wzbogacenia wydruków poprzez umieszczenie w nagłówku lub dowolnym miejscu wydruku niefiskalnego własnej, czarno – białej grafiki np. logo salonu fryzjerskiego.

Wykorzystując szeroką gamę super-formatek możesz dowolnie generować wydruki niefiskalne, dostosowując je do specyfiki swojego salonu poprzez np. promocję okolicznościową, kupony rabatowe, lub zyskać dodatkowe miejsce na reklamę.

Drukarka Posnet TRIO zapisuje dokumenty w formie elektronicznej (na karcie pamięci SD lub micro SD). Dzięki temu zmniejsza twoje wydatki na materiały eksploatacyjne. Zapewnia także większe bezpieczeństwo danych. Zapomnij o gromadzeniu wielu papierowych dokumentów!

W sytuacji gdy w swoim salonie piękności musisz ewidencjonować także sprzedaż kosmetyków np. szampony, balsamy, lakiery, żele itp. drukarka fiskalna Posnet TRIO w swej bazie pomieści aż 250 000 takich pozycji.

Z TRIO masz do wykorzystania 80 znaków na określenie jednoznacznej nazwy usługi i całego swojego asortymentu.

 

Drukarka fiskalna Posnet TRIO to piękny, nowoczesny wygląd, oryginalny kształt, kompaktowy rozmiar – to urządzenie nowych możliwości, które rozwinie się wraz w twoim salonem kosmetycznym!