Posnet Mobile HS EJ

Posnet Mobile HS EJ

Poszukujesz niewielkiej, zgrabnej kasy fiskalnej do swojego salonu fryzjerskiego? A może często świadczysz usługi fryzjerskie w domach klientek i klientów? Jeśli tak, rozwiązaniem dla Ciebie będzie mobilna kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ. To najmniejsza i najlżejsza kasa na rynku. Znakomicie sprawdza się w pracy w terenie. Zmieści się w damskiej torebce, a nawet w kieszeni. Spójrz na nią: Jest elegancka i nowoczesna – taka jak Ty.

Dzięki wydajnemu akumulatorowi możesz pracować z kasą dla fryzjerów Mobile HS EJ przez cały dzień bez konieczności poszukiwania źródła zasilania. Wydrukujesz aż 50.000 wierszy paragonu bez ładowania kasy! To ogromna wygoda.

Kasa fiskalna dla fryzjerów Mobile HS EJ drukuje paragony na szerokim papierze termicznym. Taki paragon wygląda profesjonalnie i wzbudza zaufanie klientek i klientów. W pamięci kasy zaprogramujesz aż 40-znakowe nazwy usług i towarów. Długość nazwy jest bardzo ważna – czym dłuższa, tym dokładniej określa usługę lub towar, za którą płacą Twoi klienci. Jeśli w ofercie masz wiele różnych usług, a także sprzedajesz produkty, np. kosmetyki do pielęgnacji włosów, koniecznie wybierz taką kasę jak Mobile HS EJ – z długą nazwą towaru do zaprogramowania.

Posnet Mobile HS EJ – kasa fiskalna wręcz stworzona dla salonów fryzjerskich – przyczyni się też do oszczędności. Wszystko dzięki elektronicznej kopii paragonu – dzięki niej oszczędzisz aż 50% kosztów zakupu papieru kasowego. Poza tym zapomnisz o obowiązku przechowywania rolek zadrukowanych kopii przez 5 lat od zakończenia roku, w którym upłyną termin płatności podatku z danej sprzedaży. Kasa dla fryzjerów Mobile HS EJ przechowuje kopie paragonów w formacie cyfrowym na maleńkiej karcie SD/SDHC. Pojemność tej karty starcza na cały okres użytkowania kasy.

Wiele fryzjerek i fryzjerów podkreśla, jak ważna jest dla nich prostota obsługi kasy fiskalnej Mobile HS EJ. Dzięki temu sami nie muszą poświęcać nie wiadomo ile czasu na naukę obsługi i błyskawicznie szkolą nowych uczniów i uczennice.

Nie czekaj – jeśli poszukujesz czegoś prostego, mobilnego i funkcjonalnego, kasa dla fryzjerów Posnet Mobile HS EJ to rozwiązanie dla Ciebie! Przyjdź i sprawdź ją w salonie sprzedaży!

 

Najważniejsze zalety urządzenia:

Najmniejsza i najlżejsza kasa na rynku – zmieści się w damskiej torebce, a nawet w kieszeni

Elektroniczna kopia paragonu

Wytrzymały akumulator litowo-polimerowy

Duża baza nazw towarów i usług

Intuicyjna obsługa

Spore możliwości komunikacyjne

 

 

Dane techniczne:

Baza nazw towarów i usług: 4.000 PLU

Nazwa towaru: 40 znaków

Komunikacja: 1 x USB, 1 x RS232

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Rolka papieru: szerokość 57 mm; długość 14 m

Szybkość wydruku: 22 linie na sekundę

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Przypomnienie o wykonaniu raportu dobowego: Tak

Przypomnienie o obowiązkowym przeglądzie technicznym: Tak

Mechanizm drukujący: Termiczny z systemem wrzutowym „drop-in”

Wyświetlacze: alfanumeryczne LCD 2 x 16 znaków

Waga: 0,38 kg

Wymiary: 86 × 158 × 46 (szer. × gł. × wys.)

Klawisze szybkiej sprzedaży: 10

 

W opcji:

Ładowarka samochodowa 12V/24V

Pokrowiec

Umiejętności

Opublikowano w dniu

19 września 2014

Prześlij komentarz