Innova Presto

Innova Presto

Spójrz na tę niewielką, elegancką kasę fiskalną o futurystycznych kształtach. Czy pasuje do Twojego zakładu fryzjerskiego? To proste, a zarazem funkcjonalne urządzenie stacjonarne, które sprawdzi się też w pracy mobilnej. Wygodna klawiatura, duży czytelny wyświetlacz i wyjątkowo intuicyjna obsługa sprawiają, że praca z kasą dla fryzjerów Innova Presto to sama przyjemność.

Innova Presto została wyposażona we wszystkie funkcje nowoczesnej kasy fiskalnej. Na uwagę zasługuje moduł elektronicznej kopii paragonu, dzięki któremu oszczędzisz aż 50% kosztów zakupu papieru kasowego. Oszczędzisz też miejsce, które w przypadku tradycyjnej papierowej kopii trzeba by było przeznaczyć na przechowywanie zadrukowanych rolek. Oszczędzisz też sobie stresu w przypadku kontroli skarbowej – kopie paragonów znajdują się na maleńkiej karcie SD/SDHC, z której dane można w każdej chwili odczytać.

Dzięki klawiszom szybkiej sprzedaży praca z kasą w salonie fryzjerskim będzie jeszcze szybsza i przyjemniejsza. Pewne usługi świadczysz wyjątkowo często? Zaprogramuj je i przywołuj jednym przyciskiem! Kasa Innova Presto ma 5 bezpośrednich i aż 35 pośrednich klawiszy skrótu.

Wydajny akumulator umożliwia całodzienną pracę bez konieczności podłączania kasy do źródła zasilania. Z powodzeniem wytrzymuje nawet do 12 godzin.

Zwróć też uwagę na duże możliwości komunikacyjne tej niewielkiej kasy fiskalnej dla fryzjerów. Została wyposażona w porty: USB, RS232, PS, a także port szuflady na pieniądze. Dzięki temu podłączysz do niej komputer, szufladę, czytnik kodów kreskowych i inne urządzenia. Przyjrzyjmy się na przykład pracy z czytnikiem kodów: Takie urządzenie nie kosztuje wiele, a znacznie usprawnia sprzedaż towarów, np. kosmetyków do pielęgnacji włosów, farb itd. Pomyśl o tych udogodnieniach, ponieważ nie każda kasa fiskalna ma takie możliwości komunikacyjne.

Czy widzisz kasę fiskalną Presto w swoim salonie fryzjerskim? Dostrzegasz jej zalety? Wybierz ją już dziś lub wypróbuj w salonie sprzedaży kas fiskalnych.

 

Najważniejsze zalety urządzenia:

Elektroniczna kopia paragonu

Wydajny wewnętrzny akumulator

Porty komunikacyjne: 1 x RS232, 1 x USB, 1 x PS-2

Możliwość podłączenia zewnętrznej klawiatury

Szeroka rolka papieru: 57 mm

Czytelny wyświetlacz LCD

Klawisze skrótu

Intuicyjna obsługa

Ewidencja pracy 8 kasjerów

Możliwość obsługi kilku form płatności

 

Dane techniczne:

Baza nazw towarów i usług: 2.300 PLU

Nazwa towaru: 16 znaków

Komunikacja: 1 x USB, 1 z RS232, 1 x PS, Szuflada na pieniądze (6V, 12V, 24V)

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Rolka papieru: szerokość 57 mm

Szybkość wydruku: 23 linie na sekundę

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Mechanizm drukujący: Termiczny jednostacyjny „easy loading”

Wyświetlacze: podświetlane, graficzne LCD 2 x 24 znaki

Waga: 0,85 kg

Wymiary: 165 × 170 × 70 (szer. × gł. × wys.)

Współpraca z szufladą: Tak

Klawisze szybkiej sprzedaży: 5 bezpośrednich, 35 pośrednich

 

W opcji:

Pokrowiec

Zasilacz samochodowy

Klawiatura programowalna: 5 lub 20 klawiszy

Umiejętności

Opublikowano w dniu

24 września 2014

Prześlij komentarz