Elzab k10

Elzab k10

Wyobraź sobie kasę fiskalną, którą obsługujesz za pomocą panelu dotykowego – tak jak Twój smartfon lub tablet. Tak samo prostą w obsłudze. Tak samo nowoczesną. Wyobraź sobie, jak wpłynie taka kasa na wizerunek Twojego salonu fryzjerskiego. A teraz pomyśl, że możesz taką kasę mieć, i to za bardzo atrakcyjną cenę! To Elzab K10 – pierwsza na rynku kasa fiskalna z dotykowym panelem operatora. Wszędzie tam, gdzie oprócz funkcjonalności liczy się też wpływ na wizerunek firmy, kasa Elzab K10 wykonuje świetną robotę!

Nowoczesność to jedna z jej wielu zalet. Inną jest wygląd: Wybierasz spośród czterech atrakcyjnych wariantów kolorystycznych. Który najlepiej pasuje do wystroju Twojego salonu fryzjerskiego? Elzab K10 otrzymała nagrodę Dobry Wzór 2013 od Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. To jak najbardziej zasłużona nagroda! Nowoczesne kształty, panel dotykowy, atrakcyjna kolorystyka – czego więcej chcieć od kasy fiskalnej dla fryzjera?

kasa dla fryzjera z panelem dotykowym

Wybierz kasę Elzab K10, jeśli zdarza Ci się pracować w terenie – na przykład czesać klientki i klientów w ich domach lub jeździć na stanowisko podnajmowane w innym salonie piękności. Kasa dla fryzjerów Elzab K10 jest lekka i ma niewielkie gabaryty. Dzięki odpinanej smyczy powiesisz ją na szyi, co znacznie ułatwia podróżowanie i pracę z kasę.

Zapomnij o poszukiwaniu źródła zasilania do Twojej kasy fiskalnej. Byłoby głupio pytać o gniazdko elektryczne w domu klientki. Kasę Elzab K10 ładujesz np. w nocy i przez cały dzień pracujesz na baterii. To ogromna wygoda. Oczywiście ta nowoczesna kasa fiskalna świetnie sprawdzi się też jako urządzenie stacjonarne w salonie fryzjerskim.

Kasa do salonów fryzjerskich Elzab K10 ma też wszystkie inne zalety nowoczesnego urządzenia fiskalnego: Elektroniczną kopię paragonu, dużą bazę nazw towarów i usług, szybki mechanizm drukujący itp. A dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii może być aż tak tania!

Podoba Ci się ta kasa? Nie czekaj – kup ją już dziś lub obejrzyj w salonie sprzedaży kas fiskalnych.

 

Najważniejsze zalety urządzenia:

Obsługa za pomocą panelu dotykowego

Cztery warianty kolorystyczne do wyboru

Mała i lekka

Odpisana smycz w zestawie

Elektroniczna kopia paragonu

Bardzo odporna i wytrzymała obudowa

Mocny akumulator typu Li-Ion

Duże możliwości komunikacyjne

 

Dane techniczne:

Baza nazw towarów i usług: 3.000 PLU

Nazwa towaru: 40 znaków

Komunikacja: mini USB, USB, Bluetooth

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Rolka papieru: szerokość 57 mm; długość 18 m

Szybkość wydruku: 21 linii na sekundę

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Przypomnienie o wykonaniu raportu dobowego: Tak

Przypomnienie o obowiązkowym przeglądzie technicznym: Tak

Mechanizm drukujący: Termiczny „easy-load”

Wyświetlacze: LCD, 2×16 znaków – wyświetlacz klienta; TFT, 4,3”, kolorowy – wyświetlacz kasjera

Waga: 0,65 kg

Wymiary: 95 × 190 × 70 (szer. × gł. × wys.)

Współpraca z szufladą: Tak

Klawisze szybkiej sprzedaży: 15

 

W opcji:

Przewód zasilania samochodowego 12V

Torba na kasę Elzab K10

Umiejętności

Opublikowano w dniu

26 września 2014

Prześlij komentarz