Terminal i kasa fiskalna w jednym? Pospay Online – fiskalny terminal płatniczy dla fryzjera, kosmetyczki i wielu innych przedsiębiorców to strzał w dziesiątkę. Przeczytaj więcej, co oferuje klientom wiodący producent kas fiskalnych w Polsce.

Kombinacja idealna – bezgotówkowo i online’owo

Posnet – znany producent kas fiskalnych w Polsce – zaproponował przedsiębiorcom urządzenie idealne. Kasa, drukarka fiskalna i terminal płatniczy w jednym. Jedna obudowa i trzy funkcjonalności. Co więcej, sprzęt spełnia wymagania stawiane przepisami dla kas online’owych. Dzięki temu fryzjer, który posiada własny salon lub myśli o założeniu firmy zyskuje zestaw, który odpowiadać będzie zarówno jego potrzebom, jak i preferencjom klientów. Płatności bezgotówkowe to właściwie standard – salon, w którym nie można płacić kartą lub aplikacją mobilną, jest mocno w tyle.

 

Fryzjerzy gotowi na online?

Fryzjerzy to branża, która objęta została obowiązkiem wymiany tradycyjnych kas na urządzenia online – i to już od 1 stycznia 2021 r. Kasy fiskalne nowej generacji działaja online i przesyłają automatycznie informacje o transakcjach do Centralnego Repozytorium Kas. Drukują też numer NIP nabywcy na paragonie i dysponują wieloma innymi funkcjami w standardzie. Cechy te posiada również Pospay Online.

 

Fiskalny terminal płatniczy dla fryzjera – u kogo się sprawdzi?

Jakie korzyści przyniesie fiskalny terminal płatniczy dla fryzjera? Terminal, kasa i drukarka fiskalna – w zamian za to jedno urządzenie w salonie. Tym samym sprzętem zarejestrujesz sprzedaż i podatek należny oraz przyjmiesz płatność bezgotówkową i wygenerujesz potwierdzenie transakcji. Jeśli więc masz już firmę w branży fryzjerskiej i czeka Cię wymiana na online – pomyśl o urządzeniu Pospay zamiast o dwóch osobnych sprzętach. A może dopiero myślisz o założeniu działalności? Masz na oku nieduży lokal lub podnajmiesz tylko część powierzchni większego salonu? Tym bardziej powinieneś zawiesić oko na Pospay Online. To oczywista oszczędność miejsca – całe urządzenie mieści się w dłoni. Jest estetyczne, proste, a dotykowy ekran i menu łatwe w obsłudze. Wszelkie formalności związane z wyborem abonamentu załatwisz też w tym samym miejscu, w którym nabywasz urządzenie fiskalne – u jednego dostawcy.

 

Zobacz też: Kasy fiskalne online dla fryzjerów i kosmetyczek już w 2020 r.!