Masz własny salon fryzjerski? A może podnajmujesz stanowisko razem z kosmetyczką. Już wkrótce podatnicy z branży Beauty będą musieli wymienić dotychczasowe urządzenia fiskalne. Oto najlepsze polecane kasy online dla fryzjera, które warto wziąć pod uwagę przy zakupie nowych sprzętów. Zobacz, jaki model najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. 

Zasadniczą funkcjonalnością innowacyjnych sprzętów do rejestrowania sprzedaży jest działanie online. Przedsiębiorcy muszą zapewnić połączenie kasy lub drukarki z Internetem. Dzięki temu będzie się ona mogła łączyć w sposób ciągły z tzw. Centralnym Repozytorium Kas i przekazywać dane zgodnie z aktualnymi przepisami.

 

Polecane kasy online dla fryzjera

Jaka kasa online najlepiej nadaje się do stosowania w salonie fryzjerskim? Dużo zależy od wielkości lokalu i zakresu usług. Czy znajduje się w nim osobna recepcja? Czy usługi są świadczone także u klienta lub klientki? A może w salonie sprzedawane są produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów? Oto lista najbardziej polecanych kas online dla fryzjera.

 

Posnet Ergo Online

Posnet Ergo jest jedną z najchętniej wybieranych kas fiskalnych w Polsce – od jakiegoś czasu urządzenie występuje również w wersji online. To intuicyjna w obsłudze, nieduża kasa, która sprawdzi się zarówno przy zastosowaniu stacjonarnym, jak i okazjonalnej pracy w terenie. Prosty, ale nowoczesny design sprawi, że wpasuje się we wnętrze każdego salonu fryzjerskiego.

 

Posnet Temo Online

Drukarka fiskalna, którą można połączyć z komputerem i terminalem płatniczym, a jednocześnie zajmuje bardzo mało miejsca? To właśnie jest Posnet Temo. Polecana dla niedużych salonów, które nie tylko świadczą usługi fryzjerskie, ale też sprzedają kosmetyki czy akcesoria fryzjerskie. Zgrabna i wytrzymała drukarka Posnet Temo zmieści w pamięci aż 100 000 nazw towarów i usług, a do tego współpracuje z dowolnym terminalem płatniczym.

 

Elzab K10 Online

Elzab K10 online to kasa fiskalna online stworzona dla branży Beauty! Jest nie tylko funkcjonalna, ale też świetnie się prezentuje. Dotykowy panel operatora i przejrzyste menu zapewniają wygodną obsługę. Minimalistyczna estetyka i kilka atrakcyjnych kolorów do wyboru pozwolą dopasować urządzenie do wystroju wnętrza każdego salonu fryzjerskiego.

 

Posnet POSPAY Online

Jeśli chodzi o polecane kasy online dla fryzjera, nie możemy pominąć urządzenia Posnet POSPAY Online. To wyjątkowy sprzęt, który jest połączeniem kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Jedno urządzenie fiskalne pozwala na wyposażenie salonu fryzjerskiego w trzy funkcjonalności. Dzięki niemu zarejestrujemy sprzedaż, przyjmiemy płatność elektroniczną i wydrukujemy paragon fiskalny. POSPAY Online to idealne urządzenie dla fryzjera, który nie dysponuje dużą powierzchnią.

 

Do obowiązkowej wymiany kas na online zostało jeszcze trochę czasu. Warto z wyprzedzeniem zastanowić się, jaka kasa online do salonu fryzjerskiego będzie najlepsza. Wcześniejszy wybór, to większy wybór. Może się okazać, że tuż przed wymaganym terminem wdrożenia kas online, interesujące nas modele nie będą dostępne.

 

Zobacz też: Pospay Online – fiskalny terminal płatniczy dla fryzjera